O nas


Nasza historia zaczęła się w garażu, w którym pewnego dnia zamiast auta „zaparkowaliśmy” stół z dziesiątkami dodatków w postaci: szlifierki, papieru ściernego, wosków, lakierów… To właśnie tam spędzając coraz więcej czasu w towarzystwie pachnącego drewna zauważyliśmy, że całkiem sprawnie przekuwamy nasze umiejętności projektowe, precyzyjność i kunszt w wyjątkowy produkt handmade.

Jesteśmy grupą osób która połączyła swoje umiejętności techniczne, kreatywność i dbałość o szczegóły z miłością do drewna. Tak zrodziła się nasza wspólna pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić.

Misja która nam przyświeca, to stworzenie dla Ciebie produktu wysokiej jakości, niepowtarzalnego, spersonalizowanego i wyjątkowego. Tworzymy między innymi drewniane Bransoletki oraz minimalistyczne Szczęścioletki.

Po wielu miesiącach testów i poprawek jesteśmy pewni, że biżuteria drewniana jest już gotowa na wyjście z naszego „ garażu” i bez wstydu może iść w świat. Jednym słowem – nie ma lipy (i nie będzie ; ), a póki co naszym ulubionym drewnem jest orzech amerykański z którego tworzymy nasze wyroby : )

Dziś oddajemy w Twoje ręce nasze doświadczenie, kreatywność i serce, by produkt, który otrzymasz powodował szybsze bicie Twojego. Zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania jak i pomożemy w realizacji Twoich indywidualnych projektów. Napisz do nas!