Slygears-onas
Slygears-onas
Drewniane-bransoletki
Drewniane-bransoletki
drewniane-szczęścioletki
drewniane-szczęścioletki

Bransoletki


Spinki do Mankietów


Szczęścioletki


Dlaczego nasza biżuteria jest wyjątkowa?

DREWNO

Ponadczasowość i wyjątkowość każdego kawałka drewna spowodowała, że tak ukochaliśmy ten materiał.  Pchnęła nas do niego miłość do natury, ale zatrzymał na dłużej w tym związku  fakt, że nie ma dwóch identycznych kawałków drewna, a dzięki temu nie ma dwóch identycznych gotowych produktów. Specjalnie dla Ciebie łączymy w naszych produktach oryginalność i piękno.

PERSONALIZACJA

Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby produkty wychodzące „spod naszego dłuta” odpowiadały na Wasze potrzeby.
Personalizacja, to nie tylko możliwość wybrania koloru sznurka bransoletki. To również możliwość dodania swojego graweru, zaprojektowania własnego wzoru.
Pamiętaj – jeśli wśród naszych gotowych propozycji nie znajdziesz niczego dla siebie, zawsze możesz do nas napisać, a my postaramy się zrobić dla Ciebie wyjątkowy produkt.

RĘCZNIE ROBIONE

Każda sztuka naszego produktu jest wykonywana ręcznie w Slygears’owej pracowni. Począwszy od projektu, przez przygotowanie drewna, zaplecenie bransoletki,  wyszlifowanie pudełka, aż po spakowanie do wysyłki. Każdy element przechodzi przez nasze ręce, jest weryfikowany i dopieszczany, aby produkt, który do Ciebie trafi zachwycał swoją jakością.

Dlaczego Slygears?

Szybka i wygodna wysyłka do 5 dni roboczych.

14 dni na zwrot lub zamianę. Jednak inny kolor lub wzór? Da się załatwić.

Najwyższej jakości ręcznie robiona biżuteria. Dbałość o każdy detal.


Nie znalazłeś wzoru, który Cię interesuje, bądź chciałbyś wybrać inny kolor drewna?
Większość naszych wzorów powstało na życzenie Klientów, chętnie spełnimy też Twoje!